مجله مسیر هوشیاری

آدرس : مشهد  نبش حجاب ۵۴ ساختمان پزشکان طبقه دوم واحد ۱۲

قوانین و مقررات

برای کار با سایت انجمن الکلی های گمنام لطفا ابتدا و حتما موارد ذکر شده در زیر را مطالعه کرده و با آگاهی و دقت کامل از سایت بازدید و اطلاعات خود را با ما به اشتراک بگذارید. این انجمن هر فصل می تواند موارد درج شده در مقررات خود را تغییر داده و اصلاح نماید لذا خواهشمندیم همواره موارد به روز شده این برگه را مد نظر خود قرار دهید. ((تاریخ به روز رسانی های این برگه در ابتدای آن و زیر عنوان برگه مشخص شده است.))

جمع آوری اطلاعات کاربران

اطلاعاتی که ارسال می کنید

شما می توانید اطلاعات شخصی خاصی را در ارتباط با استفاده از وب سایت ما و سفارش کتاب یا انتشارات ارسال کنید. به عنوان مثال ، اگر در یکی از مجلات ما یا AA Grapevine Story Archive مشترک شوید ، ممکن است از شما خواسته شود نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، اطلاعات کارت اعتباری و آدرس خود را وارد کنید. ما به عنوان مشتری در حال ایجاد حساب با AA Grapevine ، ممکن است نام کاربری و رمزعبور و آدرس تحویل شما را نیز جمع آوری کنیم تا بتوانیم سفارشات تکراری شما را سریعتر پردازش کنیم.

شما همچنین می توانید هنگام ثبت نام در خبرنامه های ایمیل ما ، خرید از طریق فروشگاه آنلاین AA Grapevine ، ثبت نام حساب کاربری ، تماس با ما یا برقراری ارتباط با ما ، اطلاعات شخصی خود را ارسال کنید.

شما همچنین می توانید داستان های شخصی خود ، تجربیات خود و همچنین عکس ها و کارهای هنری را ارسال کنید. در حالی که این داستان ها شامل روایت های شخص اول از تجربیات شخصی شما هستند ، ما از شما می خواهیم که هیچ اطلاعاتی را که منجر به شناسایی شما می شود ، درج نکنید. با رضایت شما ، ما ممکن است داستان ها ، عکس ها و آثار هنری شما را در انتشارات خود و یا در وب سایت خود منتشر کنیم.

همچنین می توانید هنگام اعطای گواهی هدیه به شخص دیگری ، اطلاعات شخصی خود را جمع آوری کنید تا برای اشتراک در مجلات یا بایگانی داستان AA Grapevine استفاده شود. ما از اطلاعات شخصی شما برای پردازش خرید گواهینامه هدیه استفاده می کنیم و اطلاعات شما به دلیل اینکه خریدار برای شخصی که گواهینامه هدیه را دریافت می کند آشکار نمی شود.

مانند بسیاری از وب سایت ها ، AA Grapevine ممکن است از “کوکی ها” استفاده کند ، اینها پرونده هایی هستند که در دستگاه شما ذخیره می شوند و به AA Grapevine کمک می کنند تا کاربران را شناسایی کرده و تجربه وب سایت آنها را بهینه کند. بیشتر مرورگرها کوکی ها را به طور خودکار می پذیرند اما به شما اجازه می دهند آنها را غیرفعال کنید. توصیه می کنیم کوکی ها را فعال بگذارید تا بتوانیم تجربه بهتری به شما ارائه دهیم. AA Grapevine کوکی ها یا سایر روش های ردیابی را که پایدار هستند و نمی توانند از دستگاه شما پاک شوند ، رها نمی کند. آدرس IP ، جستجوها و سایر اطلاعات استفاده شما توسط Google Analytics جمع آوری می شود ، اما فقط برای تولید داده های کلی برای کمک به ما در بهبود وب سایت خود است.

ارائه دهندگان شخص ثالث ما ممکن است گاهی اوقات کوکی ها را بر روی دستگاه شما بیندازند. AA Grapevine این کوکی ها را کنترل نمی کند و این کوکی ها خارج از محدوده این سیاست حفظ حریم خصوصی هستند.

 

ما ممکن است از اطلاعات شما برای تهیه و بهبود وب سایت ، برنامه ها ، سفارشات و فعالیت های خود و شخصی سازی تجربه شما با وب سایت ، برنامه ها ، سفارشات و فعالیت ها استفاده کنیم. به عنوان مثال ، ما ممکن است از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم تا:

1- پردازش و انجام سفارشات ، اشتراک ها و سایر معاملات ؛

2- در مورد حساب یا اطلاعاتی که ارسال کرده اید با شما ارتباط برقرار کنید ، به سوالات و درخواست های شما برای خدمات مشتری یا سایر کمک ها یا اطلاعات پاسخ دهید.خبرنامه ها و ارتباطات دیگری را که درخواست کرده اید ارسال کنید.

3- بهینه سازی یا بهبود وب سایت ، برنامه ها ، محتوا ، محصولات ، رویدادها ، فعالیت ها ، ارتباطات و عملیات ما ؛

4- در مورد وب سایت ها ، برنامه ها ، محتوا ، محصولات ، رویدادها ، فعالیت ها ، تبلیغات ، ویژگی ها و عملکردها به شما اطلاع می دهیم که ممکن است مورد توجه شما قرار بگیرند. و فعالیتهایی را که ممکن است شرایط یا سیاستهای ما ، قانون یا مقررات قابل اجرا یا حقوق اشخاص ، سازمانها یا نهادها را نقض کند ، شناسایی ، بررسی و از آنها جلوگیری کنید.

ما اطلاعات شخصی شما را به محض اینکه دیگر در ارتباط با هدفی که برای آن ارسال یا جمع آوری شده نیازی به آن نداریم ، حذف می کنیم ، مگر اینکه طبق قانون ما مجبور به نگهداری آن برای مدت طولانی تری باشیم و فقط طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی آن را حفظ می کنیم.

وقتی سفارشی یا اشتراکی را لغو می کنید یا استفاده از محصول ، برنامه ، ویژگی ، فعالیت یا تبلیغات را متوقف می کنید ، ارائه دهنده خدماتی که اطلاعات شخصی شما را پردازش کرده است ، ممکن است به طور خودکار اطلاعات شخصی شما را که قبلاً دریافت کرده اند حذف کند ، اگر هنوز اطلاعاتی برای این منظور لازم است که جمع آوری شد. ما شما را به خواندن اعلامیه های حریم خصوصی این ارائه دهندگان خدمات ، سازمان ها و شرکت ها تشویق می کنیم تا مطمئن شوید که چگونه آنها می توانند از اطلاعات شخصی شما به آنها استفاده کنید. در صورت نگرانی در مورد نحوه پردازش اطلاعات شخصی شما ، می توانید مستقیماً با ارائه دهندگان خدمات درگیر شوید.

اطلاعات شما نزد ما محفوظ بوده و به هیچ ارگان غیر مربوط اطلاعات شما واگذار نخواهد شد.

در صورت مطالعه موارد ذکر شده در فوق و تمایل به ادامه دادن در سایت می توانید از یکی از دسترسی های زیر سریعتر به خواسته خود برسید.